Повний юридичний супровід артиста і його діяльності

Найчастіше, Артисти (співаки, актори, шоумени, блогери і т.п.) приходять до юриста за допомогою вже c багажем проблем, що накопичилися і які  пов’язані або з безконтрольним підписанням різних документів, які заздалегідь навіть не вичитуються, або з незнанням своїх прав у сфері інтелектуальної власності, або Артист хоче розірвати контракт з продюсером, агентом, видавництвом, продакшеном з мінімальними втратами для себе, коли підписаний довгостроковий контракт.

Що б дізнатися з якими питаннями Ви, як Артист, не має значення, початківець чи з достатнім досвідом роботи в сфері шоу-бізнесу, можете звернутися до нашої Компанії, рекомендуємо, для початку, подивитися відео-консультації з різними Артистами на Каналі керуючого партнера Правничого дому «Копірайт» Юлії Іськової за наступними посиланнями:

 

Співак MÉLOVIN:

 

Шоумен і актор Сергій Середа:

 

Блогер і ведуча Леся Нікітюк:

 

Соліст групи DILEMMA Джей Бардаченко:

 

Актриса Олена Алимова:

та відео з іншими Артистами, які Ви легко знайдете на тому ж каналі.

 

А також відео, в цілому, про те, що таке проект «Артист»:

 

Кожен день у творчому житті Артиста його оточує неймовірна кількість людей (в тому числі і фанатів), які не тільки беруть участь в розвитку і реалізації творчості Артиста, але й, давайте дивитися правді в обличчя, намагаються теж заробити на його інтелектуальній праці.

Фахівці нашої Компанії допоможуть Артистові максимально формалізувати відносини з усіма третіми особами, які супроводжують його діяльність і налагодити роботу так, щоб Артистові не доводилося заглиблюватися у «нетрі» юридичних тонкощів договірних взаємовідносин, а спокійно займатися саме тим, до чого він покликаний – творчістю!

 

Що ж має на увазі наша послуга юридичного супроводу Артиста «під ключ»?

 1. Договірна діяльність: мабуть, сама об’ємна частина роботи, яка має на увазі складання / вичитку і ведення договорів Артиста:

– договору купівлі або продажу авторських та / або суміжних прав;

– договору передачі авторських та / або суміжних прав: з видавництвами, організаціями колективного управління, дистриб’юторами і т.п.;

– договори, пов’язані з концертною діяльністю: з майданчиками, з квитковими операторами, з концертними та івент агенціями, з підрядниками з перевезення або забезпечення обладнанням і т.п.;

– договори, які регулюють взаємовідносини з найнятими танцюристами, музикантами, дизайнерами, піарниками (піар-агентствами);

– договори, які регулюють взаємовідносини з аранжувальниками (саундпродюсерами та / або студією звукозапису), авторами кліпу (режисер, оператор, сценарист, художник-постановник);

– договори, які регулюють взаємовідносини з продакшеном, кіно- теле- студією, телеканалом, радіо, організаторами публічних концертів,  фестивалів, конкурсів і т.п.;

– договори, які регулюють взаємовідносини з фотографами та / або моделями;

– договори, які регулюють взаємовідносини з виробниками мерчу, нішевої продукції та її реалізації для Артиста;

– договору публічної оферти,

перелік можна продовжувати, все залежить від завдання, поставленого Артистом.

 

 1. Представництво Артиста на переговорах: при необхідності, особливо, якщо Артистові явно мають намір «нав’язати» заздалегідь невигідні або незрозумілі умови, наші фахівці можуть взяти участь в особистих зустрічах і вести комунікацію строго в правовому полі щоб вберегти Артиста від можливих ризиків.

 

 1. Реєстрація авторських прав: за бажанням Артиста займаємося реєстрацією авторських прав результатів його творчості.

 

 1. Претензійна діяльність: зазвичай, мова йде про реакцію на порушення майнових та немайнових прав Артиста в мережі Інтернет:

– продаж мерчу з використанням зображення та / або торговельної марки Артиста, без його дозволу;

– статті з неправдивою або провокаційною інформацією, що ганьбить честь і гідність Артиста;

– використання імені та результатів творчості Артиста для просування власної продукції або послуг, і т.п.

 

 1.  Підприємницька діяльність Артиста: якщо Артист зареєстрував раніше або хоче зареєструвати свою Компанію або оформитись як Фізична особа-підприємець, ми сприяємо йому в цьому, як за допомогою консультацій, так і, безпосередньо, активних дій; так само при бажанні, можемо забезпечити бухгалтерський супровід та / або консультування (в такому випадку оплата обговорюється окремо).

 

 1. Збір і збереження документації: за бажанням Артиста ми зберігаємо в офісі, у відповідному порядку всі документи (договори, дозвіл, розписки, Свідоцтва реєстрації авторського права, Свідоцтва на знак для товарів і послуг, статутні документи і т.п.), які створюються і підписуються в процесі діяльності. І на прохання Артиста, надаємо копію або скан-копію будь-якого документа, а при необхідності – передаємо оригінал.

 

 1. Реєстрації торговельної марки: при необхідності і бажанні Артиста, повністю займаємося процедурою реєстрації знаків для товарів і послуг як представники за дорученням.

 

* Особливості нашої роботи з Артистом:

 1. Договірна діяльність: ми не ведемо переговори з основних питань замість Артиста, ми приймаємо від нього всю основну інформацію, а далі готуємо договір, виходячи з побажань Артиста, спілкуючись з другою стороною або особисто, або через представника Артиста.
 2. Реєстрація авторського права: оплата обов’язкового державного мита не входить у вартість наших послуг в роботі з Артистом.
 3. Реєстрація торговельних марок: окрема оплата як наших послуг, так і державних зборів (так як є багато нюансів такої роботи – дивіться в розділі сайту про послуги – реєстрація ТМ).
 4. Претензійна діяльність: ми не займаємося моніторингом або відстеженням порушень, а лише приймаємо в роботу факт таких порушень, зафіксованих самим Артистом або його командою;
 5. Підприємницька діяльність Артиста: оплата послуг реєстрації підприємства або ФОП, а також бухгалтерські послуг обговорюється окремо.

 

Можлива форма оплати та особливі умови роботи:

– абонентська плата фіксованої суми щомісяця;

– оплата щомісяця без фіксації суми, а за фактом виконаної роботи (що може бути дорожче, ніж оплата абонентська);

– бухгалтерські послуги і все, що стосується оплати при державних реєстраціях обумовлюється окремо;

– взаємовідносини оформляються юридично, за допомогою підписання договору на юридичні послуги;

– особистий юрист не означає «доступ 24/7», прийом завдань, їх обробка та виконання здійснюється тільки в робочий час з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00. Можливі виключення при непередбачених (перенесення зйомок на вихідні і терміново потрібно подивитися контракт або підсунули щось підписати прямо перед виходом на сцену або в кадр, а юрист ще не дивився цей документ) або форс-мажорних ситуаціях, але це разові поступки, а НЕ потенційна закономірність;

– якщо ведучий юрист не має можливості фізично відповісти на запит / запитання Артиста вчасно, він може делегувати повноваження іншому юристу, який компетентний у вирішенні питання.

 

Пам’ятайте, від початку неправильні і часто неправомірно побудовані відносини в шоу-бізнесі дають конкретні тріщини в період грошового дефіциту, тому, звертайтеся до нас з будь-яких описаних, і не тільки, питань і наші фахівці допоможуть розібратися.

/

X