Послуги Правничого дому «Копірайт»

Спектр послуг в сфері авторського права

Дізнайтеся більше докладніше про всі послуги нашої компанії в сфері авторського права та інтелектуальної власності для різних напрямків і діяльності.

МУЗИКАНТУ/АРТИСТУ

Якщо ти – автор пісні, музикант чи артист, то ти повинен захищати свій авторський контент та прагнути юридично оформити всі документи правильно. Твоя творчість –  інвестиція у майбутнє, а шоу-бізнес – це складна екосистема, де потрібно дуже гарно орієнтуватися. Ти повинен знати як діяти в різних ситуаціях. Наприклад, твій оригінальний твір вже використано без дозволу (зроблено переклад, кавер, ремікс, звучання вже є в рекламі чи хтось відверто створює плагіат, видаючи за свою творчість) або твоє сценічне ім’я використовується кимось іншим тощо. Наші юридичні послуги – це вихід, як правильно вести свою музичну діяльність:

ФОТОГРАФУ

Якщо ти  - фотограф, а твій фотографічний твір став основою рекламного сюжету певної компанії або прикрашає собою вулиці та площі міста, проглядаючись на бігбордах, а ти знову опинився поза правом отримання справедливої авторської винагороди. Всі ці питання можна вирішити, якщо сформувати мінімальний пакет юридичних послуг:

БЛОГЕРУ

Якщо ти – блогер, який заснував свій YouTube канал чи має активних підписників у різних соціальних мережах (TikTok, Instagram, Facebook, YouTube, VK). І дуже прикро, якщо твій унікальний контент копіюють, блокують, використовують без дозволу тощо. Без юридичної підтримки буде важко, тому радимо обирати необхідні юридичні послуги для здійснення своєї діяльності:

Виникли питання щодо послуг та їх вартості?

Якщо виникли питання щодо послуг, їх вартості та термінів виконання, Ви можете їх задати нашим фахівцям і в короткий термін отримати детальну консультацію. Вкажіть Ваші контакти, щоб наші фахівці надали Вам відповідь.

ВИРОБНИКУ КІНО

Якщо ви – виробник кіно, продакшн, автор сценарію фільму із оригінальною ідейною композицією, а ваш твір (в даному випадку – літературний чи аудіовізуальний) неправомірно, без отримання дозволу, використовують інші особи, організації, це також може стати предметом судового спору щодо порушення ваших майнових та особистих немайнових авторських прав. А також, щоб скористатися державними грантами, пройти пітчинги та підготувати весь пакет документів, потрібно юридично все проаналізувати, отримати всі реєстрації, оформити договори щодо авторських прав та зафіксувати контрактами зобов’язання перед продюсерами та спонсорами фільму. На початку радимо вам такі юридичні послуг:

ПІДПРИЄМЦЮ

Якщо ви – підприємець, власник бізнесу чи інвестор, який розробив бізнес-проект, стартап, вклав кошти у прибуткову справу, але ви на початку шляху та хочете упорядкувати всі юридичні питання щодо авторського права, так як розумієте, що цінність будь-якої ідеї в її матеріальному втіленні та належному оформленні. Наприклад, за Договором виконання замовлення розроблено певну партію товару, а далі  тиражування відбувається без вашого відома, дозволу і виплати винагороди у конкурентів такого ж продукту, ви втрачаєте кошти в той самий час, коли конкурент, особа чи компанія за рахунок ваших новаторських розробок та витрат на інновації, отримують кошти, популярність, визнання і навіть не підозрюють, що ви маєте право на звернення за захистом порушених прав до суду. Все тому, що про свої захист свої авторських прав та юридичне налагодження взаємовідносин треба піклуватися завчасно, наприклад, за допомогою юридичних послуг:

ІТ-СПЕЦІАЛІСТУ

Якщо ви – ІТ-спеціаліст, розробник мобільного додатку, інтерактивної технології, який зумів створити дещо унікальне корисне та технологічне. Проте, окрім вкладених коштів на розробки та розумового ресурсу, виникає необхідність правильного юридичного захисту всіх деталей такої авторської доробки. Адже найголовнішим в еру цифрових технологій є не те, як швидко та грамотно зроблено ці інновації, а як оперативно вони доступні на ринку. Контракти на мільйони укладають з тими, хто добре підготувався документально, наприклад, за допомогою таких юридичних послуг як:

Нам довіряють