Скарги на порушення авторських прав: Facebook і Instagram

Ви помітили, що ваш контент використовують без вашого повідомлення. У вас з’являється бажання покарати порушника, але ви не знаєте як? У цій статті ми вам розповімо про такі способи.

 

Як подати скаргу про порушення авторських прав і що робити, якщо таку скаргу подали на вас в Facebook?

Є 3 способи вирішити проблему з порушником:

1) Заповнити спеціальну форму фейсбук через яку вам потрібно буде вказати: свою контактну інформацію (важливо: ця інформація буде доступна потенційному «порушникові»), вибрати контент, на який ви будете скаржитися, надати свою роботу, захищену авторським правом. Після цього форма відправляється і вже модерація буде дивитися, чи порушує така публікація ваші права. Примітка: найчастіше модерація Facebook моментально блокує об’єкт скарги, до встановлення істини;

2) Зв’язатися безпосередньо з компанією Facebook -> контакти можна знайти в довідковому центрі Facebook;

3) Простий та ефективний спосіб – це безпосередньо зв’язатися з людиною, яка на вашу думку порушив авторські права і попросити його видалити такий контент, так би мовити мирно вирішити проблему.

Що робити якщо ваш контент заблокували за порушення авторського права, але ви впевнені, що нічого не порушували?

1) По-перше слід у вкладці підтримки відкрити вкладку «Мої порушення» і подивитися там -> зазвичай всі блокування відображаються там, якщо їх немає то дивимося пункт 2 нижче;

2) Написати в підтримку Facebook. Це залишиться єдиний спосіб дізнатися чому була заблокована ваша публікація.

Можливими причинами блокування можуть бути також помилки серверів або баги, не варто забувати, що техніці властиво ламатися.

 

Як подати скаргу про порушення авторських прав і що робити якщо таку скаргу подали на вас в Instagram?

Важливо помітити, що Instagram – це власність Facebook, тому в обох випадках ви будете писати підтримці Facebook.

У цій соціальній мережі трохи простіше, є вже 4 способи, причому всі 3 попередні форми залишаються. Єдине що додається це можливість поскаржитися прямо на публікацію. У правому верхньому кутку натискаєте меню «три крапки» -> поскаржитися -> вибираєте чому (там як порушення авторських прав присутнє, так і інші види скарг).

 

Якщо хто-небудь поскаржився на вас в Instagram, то вам прийде повідомлення -> його ви можете подивитися у вкладці дії (на панелі виглядає як символ «сердечко») і там буде великий знак оклику, який вкаже інформацію хто і чому заблокував публікацію. Заперечувати можна в спеціальній формі, яка додається, або ж знову через підтримку сайту.

/ / /